2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Anitas Ozolas grāmatas «Dzīve kā dziesma un tauriņu deja» 1. daļa «Meitene ar raksturu» prezentācija

20. oktobrī plkst. 18:00 Gaujienas tautas namā tikšanās ar Anitu Ozolu grāmatas «Dzīve kā dziesma un tauriņu deja» 1. daļa «Meitene ar raksturu». Dzeja ,dziesmas, stāsti piesiltas tējas tases.
 Būs  iespēja iegādāties autores dzejoļu grāmatas. Sadarbībā  ar Gaujienas bibliotēku.
(Dzīve kā dziesma un tauriņu deja- īss skrējiens cauri manas dzīves mirkļiem, radošajā un ģimenes dzīvē. Bērnība Taurenes pusē, jaunības laiks jau Limbažos. Mūzika, dziesma ar mani ir jau no bērnības. Uz skatuvi un savu vietu mūzikas lauciņā- oļiem klāts ceļš… Mana sirds pirmām kārtām pieder ģimenei. Tad seko- dziesma. Koncertbraucieni, smiekli, asaras, veiksmes un arī neveiksmes. Grāmatā sava vieta atvēlēta  arī manai Dzimtai un mammītes atmiņu stāstiem par viņas bērnību kara laikā).