2023. gada 30. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Apē divi vienā – “Nakts volejbols 2021./2022.”un “ Šautriņu mešanas nakts maratons”

Nu jau tradicionāli, kopā pulcējas volejbola draugi, radi un paziņas, lai spēlētu volejbolu, kā viens no brīvā laika pavadīšanas veidiem, dodot iespēju  spēlēt arī skolu jaunatnei, kuriem volejbols ir cieņā. Šāds  formāts, kā Nakts turnīrs,  pirmsākumi  ir jau no 2009. gada-paši esam aktīvi tiesneši, labas atmosfēras uzturētāji un apbalvošana vēlā rīta stundā. Šoreiz  godalgoto vietu ieguvējus apbalvojām 4:30 no rīta.

Lieldienu sestdienā ,16.aprīlī  Apes sporta kompleksa zālē notika  Ap

es pilsētas atklātās volejbola sacensības  “Nakts volejbols 2021./2022. ‘’MIX’’  komandām (2 sievietes/2 vīrieši ), ar 8 komandu piedalīšanos. Kurās spēlēja  dalībnieki no Alūksnes, Rīgas, Valmieras , Veclaicenes,  Malienas , Mālupes, Vidagas , Apes un  Smiltenes .

Stipra līmeņa konkurencē ,uzvarot priekšsacīkstē un gūstot uzvaru finālspēlē-  pirmo vietu izcīnīja komanda „ Makans (Rūta Ķelpe, Anna Bulzga, Jānis Andrejevs, Edgars Šimanskis) . Otro vietu izcīnīja komanda „Līnija”  (Marina Vīksniņa, Dina Vītola, Elvis Bināns, Lauris Ikaunieks),   trešajā vietā palika komanda “Pludiņš”( Dārta Elīza Bērziņa, Enija Paleja, Ralfs Lānets, Džanatans Baumanis) , bet komanda „ MIX” (Linda Puriņa, Madara Vorfolomejeva, Roberts Tīrums, Jurģis Dūdelis) ,ar atzīstamu sniegumu aizcīnījās līdz ceturtajai  vietai, pietrūka veiksmes.  Pārējo komandu  iegūto vietu secība: 5.-kom.”Divi”, 6.-kom.”Cīrulīši”, 7.-kom. “Zibeņi”, 8.-kom.”A1Izlase”.

Paralēli šim sacensībām , kad spēles volejbolā vienlaicīgi notika uz diviem laukumiem, brīvos brīžos skatītājiem un dalībniekiem bija iespēja sevi pierādīt arī “Šautriņu mešanas nakts maratona “precizitātē. Šo iespēju izmantoja  76 dalībnieki.                                                        Rezultāti:                                                                                                                                              Vīriešu konkurencē -1.vieta Mārim Latikam -Ape(165 p),2.vieta Sandim Ņeupakojevam -Ape(154p),3.vieta Robertam Tīrumam-Valmiera(153p).

Sieviešu konkurencē -1.vieta  Aijai Latikai -Ape (147p),2.vieta Diānai Krutkinai -Ape(145p),3.vieta Ilzei Latikai -Ape(142p).

Paldies volejbola  un šautriņu mešanas draugiem par atsaucību!

Informēja Apes pilsētas sporta darba organizatore Aija Latika