2023. gada 22. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Apē norisināsies Latvijas čempionāts MTB maratonā

 
Ape 100 kilometru sacensības šogad notiks jau 6. gadu. Sešu gadu laikā 695 velobraucēji vismaz 1 reizi ir pamēģinājuši un nobraukuši 100km distanci pa Apes, Veclaicenes un Igaunijas skaistajiem pakalniem. Bet 67 velobraucēji nobraukuši 4 reizes un, iespējams, šogad saņems piemiņas medaļu no organizatoriem.

Velosportisti un aktīvie kalnu divriteņu sporta entuziasti dosies “Veloprofs” maratona un “Latvijas Valsts Meži” pusmaratona distancēs, tikmēr jaunākie braucēji izkops savas velo prasmes “Dateks.lv pusaudžu” distancē un pavisam mazie Cido bērnu braucienā, kā arī Pierobežas velobrauciens, kurā jebkurš, kas vēlāk iemēģināt MTB riteņbraukšanu, to var izdarīt pievarot 22km garu distanci. Ar precīziem distanču garumiem un dienas kārtību var iepazīties www.vivusmtb.lv mājaslapā.

Plānotie starta laiki:

–             Plkst.9.00 Veloprofs.lv 100km maratona distance

–             Plkst.10.30 Dateks.lv pusaudžu distance

–             Plkst.10.30 Pierobežas velobrauciens

–             Plkst.11.00 Cido bērnu velobrauciens

–             Plkst.12.30 Latvijas Valsts mežu pusmaratona distance

Vivus.lv MTB Maratons ir Normāls MTB maratons Latvijas un Igaunijas mežos, kas piedāvā dalībniekiem iespēju būt dabā maratona vai pusmaratona distancēs jau 18 gadus. Šogad Vivus.lv MTB Maratons norisinās 7.posmos Latvijā.

Latvijas čempionāta ieskaitē piedalās licencētie sportisti notiektajās vecuma un meistarības grupās. Specifiskas reģistrācija Latvijas čempionātam nav nepieciešama.  Ar nolikumu iepazīties iespējams ŠEIT: