2022. gada 8. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Apē notiks jau otrais garšu un sajūtu pārgājiens

Hei, vasarā! Ja arī Tu, Dāvja Ozoliņa pamatskolas jaunieti, esi sailgojies pēc smiekliem un labi pavadīta laika, tad Tev ir iespēja doties kopā ar Apes Jauniešu klubu “Sliedes” otrajā “Pierobežas garšu un sajūtu pārgājienā”! 

KAD: Otrdien, 9.augustā.

KUR: Apes tautas nama stāvlaukumā.

CIKOS: 10.00.

Līdzi ņem labu garastāvokli, ērtas drēbes, apavus, somu, par pārējo parūpēsimies mēs!

Piesakies, sūtot WhatsApp ziņu, SMS, vai zvanot Daigai pa tālruni 26417369.

Projekta mērķis ir motivēt dalībniekus izglītoties, mācīties dažādas gan sociālās, gan praktiskās iemaņas, sajusties vērtīgiem, spējīgiem pieņemt lēmumus, būt līdzatbildīgam, būt katram pašam savas laimes kalējam. Projekta mērķa grupa – Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas 1. – 9. klases audzēkņi.

Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS) un atbalsta Smiltenes novada pašvaldība.

Informācija par projektu: www.pumpurs.lv

Apes Jauniešu klubs “Sliedes”

Daiga Bojāre