2024. gada 28. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Apes pirmsskolas izglītības iestāde “Vāverīte” aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju

Galvenie pienākumi:

 • cieņpilni, ar prieku un radoši darboties kopā ar bērniem;
 • īstenot pirmsskolas izglītības programmu, nodrošinot kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti, sagatavojot izglītojamos sekmīgai pamatizglītības apguvei;
 • plānot, realizēt pedagoģisko darbu sadarbībā ar kolēģiem.

Prasības pretendentiem (-ēm):

 • izglītība un tālākizglītība atbilstoši Ministru kabineta 2018. gada 11. septembra noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
 • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām;
 • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
 • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci, spēja cieņpilni komunicēt ar bērniem un pieaugušajiem;

Mēs piedāvājam:

 • interesantu, atbildīgu un radošu darbu;
 • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
 • kolēģu atbalstu;
 • darba laiku 40 stundas nedēļā;
 • amatalgu 1070 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas par slodzi);
 • veselības apdrošināšana (pēc pārbaudes laika).

Dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu [email protected] ar norādi “Pirmsskolas izglītības skolotājs” līdz 2023. gada 5. aprīlim.

Uzziņas pa tālruni 27807791.