2024. gada 25. apr.

Apes pirmsskolas izglītības iestāde “Vāverīte” aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju

Galvenie pienākumi:

  • cieņpilni, ar prieku un radoši darboties kopā ar bērniem;
  • īstenot pirmsskolas izglītības programmu, nodrošinot kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti, sagatavojot izglītojamos sekmīgai pamatizglītības apguvei;
  • plānot, realizēt pedagoģisko darbu sadarbībā ar kolēģiem.

Prasības pretendentiem (-ēm):

  • izglītība un tālākizglītība atbilstoši Ministru kabineta 2018. gada 11. septembra noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci, spēja cieņpilni komunicēt ar bērniem un pieaugušajiem;

Mēs piedāvājam:

  • interesantu, atbildīgu un radošu darbu;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • kolēģu atbalstu;
  • darba laiku 40 stundas nedēļā;
  • amatalgu 1070 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas par slodzi);
  • veselības apdrošināšana (pēc pārbaudes laika).

Dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu [email protected] ar norādi “Pirmsskolas izglītības skolotājs” līdz 2023. gada 5. aprīlim.

Uzziņas pa tālruni 27807791.