2023. gada 26. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Apskauj mani / Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

27. un 28. jūlijā plkst. 17.00

Filmas garums: 1h 10min
Filmas režisore: Anna Blaszczyk
Žanrs: Piedzīvojumu animācijas filma
Izplatītājs: Unlimited Media OÜ
Valsts: Polija
Vecuma ierobežojums: U

Animācijas filma dublēta latviešu valodā.

Dienu pirms dzimšanas dienas Tedijs sapņo doties pirmajā lielajā piedzīvojumā uz leģendāro Zelta zemi. Bet lāču tētis nav tik priecīgs un vēlas pavadīt laiku iekštelpās, nosnaužoties. Lai piepildītu sapni, Tedijam nāksies pārliecināt tēti, ka ceļojums uz Zelta zemi patiks abiem, un viņš ir pietiekami nobriedis, lai dotos īstā piedzīvojumā.
Sekojot noslēpumainām bišu norādēm, lāči sasniegs meža malu, kur sastapsies ar lielāko mīklu – apburošo, bet dīvaino cilvēku pasauli.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.

Informējam, ka sākot ar 2023.gada 1.maiju mainās Smiltenes kultūras centra kinozāles ieejas biļešu cenas. Izmaiņas tiek veiktas pamatojoties uz 2023.gada 29.marta Smiltenes novada pašvaldības domes lēmumu Nr. 122 (protokols Nr. 5, 35.§).

Biļete bērniem līdz 6 g.v. ieskaitot un pensionāriem EUR 3,00 ar PVN; 
Biļete pieaugušajiem EUR 5,00 ar PVN.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja