2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām pieteikt komandas uz erudīcijas un jautro mirkļu spēli “Apslēptās zināšanas”

Aicini komandā draugus, radus, ģimeni, kolēģus vai jebkuru citu personu un nāc pavadīt vakaru azartiskā gaisotnē, jo tikai Tu nosaki savu zināšanu robežas! Erudīcijas un jautro mirkļu spēli “Apslēptās zināšanas” veido 10 kārtas ar 5 jautājumiem katrā, kā arī individuālie uzdevumi un  praktiskās nodarbes.

Šajā reizē visiem dalībniekiem būs iespēja cīnīties par varenām balvām, kuras sarūpējuši Smiltenes novada uzņēmēji.

Spēles nosacījumi:

  • dalībnieku vecums: virs 18 gadiem
  • dalībnieki skaits komandā: 4 – 6 cilvēki
  • dalības maksa komandai: 20,00 EUR

Komandu pieteikt vai uzdot sev interesējošos jautājumus var rakstot – [email protected] vai FB “Apslēptās zināšanas” – https://www.facebook.com/Apslēptās-zināšanas-102246605848320/?ref=page_internal vai zvanot  + 371 28725414

Pieteikumā norādi komandas nosaukumu un dalībnieku skaitu.

Pieteikšanās tiek slēgta, ja komandu skaits sasniedz 17 komandas.

Zane Ērgle- Mežule
Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes
Mārketinga un komunikācijas speciāliste