2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Apstiprināts Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes maksas pakalpojumu cenrādis

Smiltenes novada pašvaldības domes sēdē, 2023. gada 21. decembrī, apstiprināts atjaunotais maksas pakalpojumu cenrādis Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes struktūrvienībās. Tas stāsies spēkā no 2024. gada 1. janvāra.

Cenrādis apstiprināts un mainīts iestādes struktūrvienībās – Smiltenes novada bibliotēkā un tās apakšstruktūrās, muzejos un novadpētniecības centros. Tāpat noteikti maksas pakalpojumi kultūras/tautas namos un tūrisma organizāciju struktūrvienībās.

Interesenti aicināti iepazīties ar dažādāko pakalpojumu cenām. Bibliotēkās par izdruku, skenēšanas u.c. pakalpojumiem, kā arī lasītāja kartes izsniegšanas maksu. Tāpat var uzzināt ieejas maksas cenu muzejos, novadpētniecības centros un iegūt ziņas par dažādiem maksas atvieglojumiem. Tur atrodama informācija arī par pasākumu ieejas biļešu cenu un nomas maksas izmaiņām kultūras iestādēs (kultūras/tautas namos, centros).

Ar Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes maksas pakalpojumu cenrādi aicinām iepazīties pašvaldības tīmekļvietnes sadaļā “Pašvaldība/Citi dokumenti” ŠEIT.

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Komunikācijas speciāliste