2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Aptauja Smiltenes novada uzņēmējiem un organizācijām

Smiltenes novada pašvaldība vairāku gadu garumā ir izstrādājusi savu teritorijas zīmolu un mārketinga komunikācijas stratēģiju, lai celtu novada atpazīstamību un izceltu novada vērtības, tajā skaitā uzņēmumus, cilvēkus, dabu un unikālās tradīcijas, kas izceļ novada teritoriju ārpus citiem novadiem.

 

Pašvaldība oktobra mēnesī plāno organizēt vebināru “Zīmolvedības un mārketinga vebinārs Smiltenes novada uzņēmējiem un organizācijām”, kura saturs un iekļautās tēmas būtu pielāgotas novada uzņēmēju un organizāciju individuālai vajadzībai sava uzņēmuma vai darbības atpazīstamības veicināšanai.

 

Lai vebināra veidotājiem būtu lielāka izpratne par uzņēmēju un organizāciju esošo pieredzi zīmolvedības jomā, aicinām sniegt ierosinājumus un uzdot jautājumus vebināra veidotājiem līdz šī gada 9.septembrim, AIZPILDOT APTAUJAS ANKETU ŠEIT.  

 

Vairāk informācija par vebināra norisi un plānotajām apmācību tēmām gaidāma drīzumā.

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider