2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Ar 1.septembri jauni sabiedriskā transporta maršruti

Katras pašvaldības pienākums ir nodrošināt bērniem, kuru dzīvesvieta deklarēta pašvaldības administratīvajā teritorijā, iespēju iegūt izglītību bērna dzīvesvietai tuvākajā pašvaldības izglītības iestādē, lai rastu iespēju nodrošināt transportu izglītojamo nokļūšanai izglītības iestādē un atpakaļ dzīvesvietā, pašvaldība vienojusies par jauniem maršrutiem novada administratīvās teritorijas robežās, kas stāsies spēkā ar 2022.gada 1. septembri. 

Pārskatot līdzšinējos sabiedriskā transporta maršrutus, tika secināts, ka nepieciešami grozījumi un papildinājumi sabiedriskā transporta kustībā, lai spētu izpildīt Izglītības likuma 17.panta pirmo daļu un 17.panta trešās daļas 14. punktu. Pašvaldība sadarbībā ar pārvadātājiem, Vidzemes plānošanas reģionu un VSIA “Autotransporta direkciju” ir saskaņojusi sabiedriskā transporta maršrutus, kas stāsies spēkā uzsākot jauno mācību gadu skolās.

Aicinām skolēnu vecākus informēt izglītības iestādes par nepieciešamību nokārtot skolēnu braukšanas kartes, kā arī sekot līdzi informācijai par grozījumiem sabiedriskā transporta kustības maršrutos, joprojām pašvaldība turpina darbu pie optimizācijas un uzlabojumiem transporta nodrošināšanas jautājumos. 

 

Ar 1.septembri aktuālie sabiedriskā transporta maršruti: 

 

Gaujiena- Dārzciems – Gaujiena (rīta reiss) (reisa izpildes dienas – 1/2/3/4/5)

Gaujiena- Dārzciems – Gaujiena (vakara reiss) (reisa izpildes dienas – 1/2/3/4/5)

Gaujiena – Smiltene (reisa izpildes dienas – 1/4)

Gaujiena- Smiltene-Trapene-Gaujiena(reisa izpildes dienas – 1/4)

Smiltene- Gaujiena (reisa izpildes dienas – 1/4)

 

Smiltene-Mēri-Grundzāles skola- Gaujiena- Smiltene (rīta reiss) (reisa izpildes dienas – 1/2/3/4/5)

Smiltene-Mēri-Grundzāles skola- Gaujiena- Smiltene (vakara reiss) (reisa izpildes dienas – 1/2/3/4/5)

 

Smiltene-Drusti-Launkalne-Mežciems- Pamatskola (reisa izpildes dienas – 1/2/3/4/5)

Pamatskola -Launkalne – Smiltene (reisa izpildes dienas – 1/2/3/4/5)

Smiltene – Mežciems- Launkalne – Smiltene ( reisa izpildes dienas – 1/2/3/4/5)

Smiltene- Drusti- Launkalne – Smiltene ( reisa izpildes dienas – 1/2/3/4/5)

 

Smiltene-Variņi-Ķempu skola -Smiltene (vakara reiss) ( reisa izpildes dienas – 2/3/5)

Smiltene-Variņi-Ķempu skola -Smiltene ( reisa izpildes dienas – 1/2/3/4/5)

Smiltene-Variņi-Smiltene-Ķempu skola-Smiltene ( reisa izpildes dienas – 1/4/)

 

 

Ar jauno maršrutu karti iespējams iepazīties šeit.