2023. gada 30. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Ar aizraujošām spēlēm aizrit novusa čempionāta 4.posms Apē

Apes pilsētas individuālajā čempionātā novusā “Apes kauss 2023” 4.posmā, kurš 21.oktobrī norisinājās Apes sporta kompleksā, spraigās un aizraujošās cīņās tikās 39 novusa spēles cienītāji no Vidzemes un Igaunijas.

Šoreiz kungu konkurencē pirmo vietu ieguva Marek Poltrago (Igaunija), otro vietu Edijs Laškovs (Naukšēni) un trešo vietu Kārlis Antons (Dikļi).

Dāmu konkurencē pirmo vietu ieguva Sintija Skalbe (Valmiera), otro vietu Vita Balode (Vaidava) un  trešo vietu Ingrīda Ozola (Vaidava).

Kā jau iepriekš tika informēts, Apē uz pirmajiem trīs čempionāta posmiem novusa spēlētāji pulcējās februārī, martā un aprīlī, savukārt piektais posms tiek plānots 25.novembrī, un noslēdzošais, 6. posms, 23.decembrī.

Sacensības notiek pēc “Šveices sistēmas”, spēlētāji izspēlē 7 setu partijas, desmit tūrēs. Katrā posmā spēlētājiem tiek uzskaitīti un summēti kopvērtējumā iegūtie punkti. Augstāko vietu ieņems spēlētājs, kuram lielāka izcīnīto punktu summa no 5 individuāli labākajiem posmiem.

Atgādinām, ka uz katru posmu ir jāpiesakās, zvanot Jānim Ērmanim, tālrunis: 22023881, vai  rakstot [email protected] .

Liels paldies par lielo atsaucību un novusa spēles attīstīšanu Apē!

Sacensību organizators un galvenais tiesnesis Jānis Ērmanis.