2022. gada 22. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Ar Latvijas kausa pirmā posma sacensībām Mārupē startēs pašmāju BMX sezona

Sestdien no pulksten 11:00 Mārupes novadā ar pirmā posma sacensībām startēs 2022. gada Latvijas BMX kausa sezona. Svētdien turpat norisināsies aizraujošās 11. Mārupes BMX kausa sacensības. Jaunajā Latvijas kausa sezonā iekļauti deviņi posmi.

Pēc divu gadu pārtraukuma, Latvijas BMX sacensību sezona sāksies plānotajā laikā, maija sākumā. Latvijas BMX kausa sezonā, ko sadarbībā ar Latvijas Riteņbraukšanas federāciju, rīko pašmāju BMX klubi, iekļauti deviņi posmi, kas ilgs līdz pat septembra mēneša beigām.

Sezonas pirmais posms šīs nedēļas nogalē gaidāms Mārupes novada trasē. Ikdienā šeit saimnieko un treniņus aizvada viena no lielākajām un panākumiem bagātākajām šī sporta organizācijām – “Mārupes BMX klubs”. Posma rīkotāji parūpējušies par ļoti labi sagatavotu trasi, ko papildinās lieliska atmosfēra un daudz fanu tribīnēs.

Sacensības risināsies divos blokos. Pirmajā no tiem startēs bērnu līdz desmit gadiem un krūzeru grupas. Tikmēr otrajā blokā, kura sākums gaidāms pēc pulksten 14:30, startēs jauniešu, Pro Open un M17+ amatieru kategoriju braucēji. Ātrākie tiks noteikti kopumā 20 vecuma un meistarības grupās. Svētdien no pulksten 11:00 turpat norisināsies jau 11. Mārupes BMX kausa sacensības, kas arī sola ļoti aizraujošus notikumus visas dienas garumā.

  1. gada Latvijas BMX kausa sezonas posmi:

07.05. Mārupe

21.05. Valmieras novada Avoti

04.06. Madona

18.06. Valmiera

16.07. Vecpiebalga

13.08. Ventspils

27.08. Rīga

10.09. Saldus

24.09. Smiltene

Informāciju sagatavoja:

Toms Markss

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs

Tālrunis: +371 26255435                                                         

Elektroniskā pasta adrese: [email protected]