2022. gada 6. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Ar panākumiem no LK pirmajiem diviem posmiem atgriezušies Azimuts OK-Sm BJSS orientieristi

Ar panākumiem no LK pirmajiem diviem posmiem atgriezušies Azimuts OK-Sm BJSS orientieristi. Sezona tika iesākta ar Aronas kausa sacensībām Ļaudonas pagasta Beļavas mežos 26. un 27.jūnijā. Sacensības notika apvidū ar skaistu priežu mežu un arī jaunaudzēm. Tajās redzamība bija slikta. Ar ātru skriešanu vien nepietika, bija precīzi jāorientējas.
No sporta skolas audzēkņiem vislabāk veicās U-18 grupu dalībniekiem Agnesei un Andai Jaunmuktānēm izcīnot dubultuzvaru, kā arī Austrim Kalniņam izcīnot pirmo vietu. Junioru grupā veiksmīgs starts pirmajā dienā Zandai Stabiņai izcīnot uzvaru.
Vīriešu Elites grupā divu dienu summā 3. vieta Ilgvaram Caunem. Sacensību otrajā dienā garās distances sākuma daļā Ilgvars piedzīvoja sāpīgu kritienu un nācās turpmāko distances daļu veikt pārvarot sāpes.
Veterānu grupās uzvara Lienei Brūvelei W-35 grupā, otrā vieta Dacei Ikšelei W-50 grupā , trešā vieta Mārim Zeiļukam M-40 grupā. Rezultātus skatīt šeit.