2023. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Atbalsta akcija Ukrainas tautai Smiltenes novada pilsētās un pagastos

Latvijas Pašvaldību savienība aicina visus Latvijas iedzīvotājus, trešdien, 2.martā, plkst. 18.00 vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu. 

Smiltenes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus paust savu viedokli, pulcējoties mītiņiem Ukrainas atbalstam, pievienojoties tiem daudzajiem tūkstošiem citu valstu iedzīvotāju, kuri pēdējo dienu laikā arī ir vienojušies līdzīgās atbalsta akcijās par neatkarīgu Ukrainu, nosodot Krievijas iebrukumu. 

Trešdienas vakarā, plkst. 18.00 , būs iespēja pulcēties organizētos atbalsta mītiņos pie pagasta pārvaldēm un tautas namiem. Iedzīvotāji aicināti ierasties ar Ukrainas karogiem vai citu atribūtiku, kas nepauž naidu vai agresiju.  

Precīzāka informācija par mītiņu norises vietām tiks publicēta 2022.gada 1.martā Smiltenes novada pašvaldības mājas lapā, Facebook kontā, pie pagastu pārvaldēm, tautas namiem un citās informācijas izvietošanas vietās. 

Atgādinām, ka Ministru kabinets 24.februāra ārkārtas sēdē  mainīja Covid-19 pulcēšanās ierobežojumus, ārtelpās atļaujot pulcēties līdz 3000 personām, to pamatojot ar nepieciešamību rast iespēju plašākai sabiedrībai nevardarbīgā veidā paust viedokli un nostāju pret notiekošo pasaulē.

 

Informāciju sagatavoja: 

Aija Kramiņa

Smiltenes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste