2024. gada 28. marts

ATCELTI bezmaksas baseina apmeklējumi senioriem Priekuļu peldbaseinā “RIFS”

Informējam, ka saistībā ar valdības izsludināto ārkārtas situāciju valstī līdz 14. aprīlim, ar mērķi šajā laikā ierobežot Covid-19 izplatību, Smiltenes novada domes organizētās bezmaksas peldēšanas nodarbības senioriem Priekuļu peldbaseinā “RIFS”, kas bija plānotas martā un aprīlī, tiek ATCELTAS!

Atgādinām, ka peldēšanas un pirts apmeklēšanas nodarbības  Smiltenes novada iedzīvotājiem no 54 gadu vecuma pašvaldība organizēja projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā”, Nr. 9.2.4.2/16/I/052 ietvaros.

Mūsu pienākums un atbildība ir maksimāli samazināt kontaktus ar citiem cilvēkiem, nepakļaut citas personas inficēšanās riskam. Esam atbildīgi pret sevi, pret saviem līdzcilvēkiem – bērniem, vecākiem, vecvecākiem! Mūsu veselība ir pati svarīgākā!