2023. gada 31. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Atmošanās / Awaken

15., 16., 17. jūnijā pl. 18:00

Filmas garums: 1h 23min
Filmas režisors: Tom Löwe
Žanrs: Muzikāla, dokumentālā filma
Vecuma ierobežojums: 7+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Filmas anotācija:

Aizraujošs ceļojums apkārt pasaulei, meditatīvs skatījums uz unikālajiem Zemes brīnumiem un baudījums, ko sniedz burvīgie kadri, kurus vēl nebūsiet redzējuši!

Filma, kas prasījusi ne mazumu pacietības un pašaizliedzības, uzņemta vairāk nekā piecus gadus gandrīz 40 pasaules valstīs. Liegā un rāmā burvīgās Livas Taileres aizkadra balss pavada skatītāju šajā neaizmirstamajā ceļojumā no Zviedrijas uz Butānu, no Japānas uz Jemenu, no liesmiņu tūkstošiem, kas ceļas pār Taizemi, līdz elpu aizraujošajam Bolīvijas zelta karnevālam!

Redzēsim brīnišķīgo cilvēka saikni ar dabu un arvien attīstītākām tehnoloģijām, mūsu katra attiecības ar savu tuvāko apkārtni un mūsu vietu milzīgajā Visumā. Laiklēcienu filmēšana, satriecoši kadri gaisā un zem ūdens ļauj šo pasauli saredzēt tādu kā nekad agrāk.

“Atmošanās” režisors Toms Lēve dzimis Dienvidkalifornijā, aizrāvies ar fotogrāfiju, 2010. gadā saņēmis titulu Gada astronomijas fotogrāfs. Viņš dibinājis Timescapes.org, laiklēcienu filmēšanas entuziastu lielāko kopienu internetā.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja