2021. gada 29. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Atsāksies klātienes VINGROŠANAS nodarbības fizioterapeita vadībā Palsmanē

Vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā Palsmanē notiek svētdienās,  no plkst. 17:00-18:00 , Kultūras nama zālē, Palsmanē, Smiltenes novadā.

­­­Nodarbību datumi novembra mēnesī-  21. un 28. novembris.

Vingrošanas nodarbības vada  fizioterapeite Baiba Gutāne.

Vingrot aicināti iedzīvotāji visās vecuma grupās, izvēloties savam sagatavotības līmenim atbilstošu nodarbības intensitāti. Nodarbības paredzētas, lai uzlabotu fizisko formu, veicinātu vielmaiņu, mazinātu tauku daudzumu, tonizētu ķermeņa muskulatūru, stiprinātu muskuļus, saites un locītavas.

Visas nodarbības tiek īstenotas darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros, realizējot projektus:

„Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā (9.2.4.2/16/I/052)”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem un tiek īstenots līdz 01.09.2023. Kopējais finansējums 253592,00 EUR.

 

Informāciju sagatavoja 

Smiltenes novada pašvaldības 

Attīstības nodaļa

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider