2022. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

„ATZELES 3X3 BASKETBOLS” 3. posmā SMILTENĒ

„ATZELES 3X3 BASKETBOLS” 3. posmā SMILTENĒ.

  1. jūlijā Smiltenē, Smiltenes vidusskolas basketbola laukumos notika „Atzeles 3×3 basketbols” 3.posma sacensības.

5.jūnijā, Madonas pilsētas svētku ietvaros-Madonā, Priežu kalna laukumos notika 1.posms, bet 18.jūnijā Alūksnē, Pilssalas stadionā aizvadīts 2.posms.

Smiltenes 3.posma laureāti U-10 (2012.g.dz.un jaunāki) vecuma grupā 8 komandu konkurencē 1.vietu izcīnīja Gulbenes „Mazie Buki” (R.Baranovskis, R.Kļaviņš, M.Zvirgzdiņš, K.Kuharenko), 2.vietā „Smiltenes Briedīši” (H.Millers, R.Bormanis, G.Slapjums, M.Mežulis), 3.vietā Madonas komanda „Nepadošanās” (E.Lūsis, R.Savickis, H.R.Vaļko, U.Andrulis).

 U-12 (2010.g.dz.) vecuma grupā 11 komandu konkurencē 1.vietu izcīnīja Rīgas komanda „Dunduri” (N.Zābers, L.Mazurs, R.Teikmanis, M.Šmits), 2.vietā arī Rīga/Jugla komanda „Zīmuļi” (P.Gusevs, E.Olšteins, P.Liepiņš, L.Kadakovskis), 3.vietā Rēzeknes „Bez variantiem” ( E.Šķesters, D.Bashikins, G.Ķirsons, R.Pavlovskis).

 U-14 (2008.g.dz.) vecuma grupā 12 komandu konkurencē 1.vietu izcīnīja Rīga/Jugla komanda „Čebureki” (K.Tīrums, M.Pastars, N.Mazurs, M.Lācis), 2.vietā arī Rīga/Jugla komanda „Lamzaki” (K.Fībigs, M.Svīķis, M.Gusevs, L.Papāns),  3.vietā „3×3 Madona 08” (H.Justs, K.A.Vītols, M.Lībors, J.Spaile).

U-16 (2006.g.dz.) vecuma grupā 9 komandu konkurencē 1.vietu izcīnīja komanda Alūksne (K.Odītis, U.Lancmanis, A.Orehovs, J.Bindemanis), 2.vietā Madonas komanda „3X3 M/AiviekstesLaivas”(G.Dūdums, D.Aņikins, R.Ščeglovs, E.Biķernieks), 3.vietā „Ērgļi-007” (L.Leimanis, E.Bukovskis, V.Rešņa, D.Ludboržs).

Open grupā (2005.g.dz.un vecāki vīri) 6 komandu konkurencē 1.vietu izcīnīja komanda „Unisports” (T.Kohanovs, K.Dubults, V.Liepiņš, D.Sārs), 2.vietā „3×3 M/Solartbūve” (A.Škute, J.Mednis, E.Skuja, J.Juška), 3.vietā „3X3 Madona/Bura” (T.Holsts, R.Zemītis, K.Bitels, J.Daugello).

Liels paldies sacensību atbalstītājiem Smiltenes novada pašvaldībai, krodziņš „Bura”, veikals „Papīrs”, „MARIENBURG”, „Skrīveri”, „Mežezers”, „Sportabode”, „Dimdiņi”, „Pica LULU” un citiem!

Uz tikšanos 4.posmā 15.jūlijā Balvos, Balvu Valsts ģimnāzijas sporta laukumos, kur komandas varēs izmantot iespēju pakāpties vai nostiprināties labāko komandu astotniekā kopvērtējumā pirms finālposma Gulbenē 29.jūlijā!