2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Azimuts SK-Sm BJSS piedalās Daugavas kausā un Ozona čempionāta stafetēs

4.maijā, kas bija nākošā diena pēc Zvaigžņu stafetēm, Tomes apkārtnē notika Daugavas kauss. Šis bija pirmais Latvijas Stafešu kausa posms un orientēšanās stafete Ogres novadā.

Uz šim sacensībām devās divas Azimuts OK -Sm BJSS veterānu komandas. No tām pirmo vietu izcīnīja komanda V-145 grupā, kuras dalībnieki – Raivis Kalniņš, Mārtiņš Godiņš un Otārs Putrālis.

Savukārt komandai, kura startēja V-170 grupā, sastāvā esot Mārim Stabiņam, Mārim Vabulniekam un Pēterim Kokarēvičam, nācās samierināties ar 4. vietu. Šoreiz iekļūt labāko trijniekā neļāva gadījums ar aizliegtās teritorijas šķērsošanas noteikumiem, jo pa stigu to tomēr šķērsot drīkstēja. Visi trīs sportisti apskrēja apkārt minētajai teritorijai, kas prasīja liekas minūtes.

Rezultāti atrodami ŠEIT

Māris Stabiņš