2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Baltā dūja / White bird

26. un 27. martā plkst. 19.00 piedzīvojumu drāma, biogrāfija | 12+
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Džūlians nespēj atrast savu vietu jaunajā skolā, kad no iepriekšējās viņš izslēgts par pāridarījumu klases biedram. Lai mainītu Džūliana dzīvi, viņa vecmāmiņa nolemj atklāt stāstu par savu bērnību, kad nacistu okupētajā Francijā kāds zēns viņu paglāba no nāves briesmām. Viņi atrada pirmo mīlestību paši savā pārsteidzošajā, brīnumainajā pasaulē, bet zēna māte riskēja ar visu, lai viņa paliktu drošībā.

Filmas garums: 2h 2min
Filmas režisors: Marks Fosters (Marc Forster)
Lomās: Helēna Mirrena (Helen Mirren), Džiliana Andersone (Gillian Anderson), Ariella Glasere (Ariella Glaser), Orlando Šverds (Orlando Schwerdt), Olivija Rossa (Olivia Ross), Braiss Geizārs (Bryce Gheisar) 
Izplatītājs: ACME Film SIA
Valsts: ASV

Biļetes iegādājamas www.bilesuparadize.lv un Biļešu paradīze tirdzniecības vietā Smiltenes Kultūras centra kasē.

*pensionāriem EUR 3,00;
*skolēniem, studentiem EUR 4,00;
*pieaugušajiem EUR 5,00.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete un skolēniem, studentiem, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja