2022. gada 18. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Balvu “Sievietei līderei” saņem Smiltenes novada pašvaldības sadarbības partnere – Dzintra Zvejniece

Smiltenes novada pašvaldība sveic sadarbības partneri – Alūksnes un Apes novada fonda un Alūksnes nevalstisko organizācijas centra vadītāju Dzintru Zvejniece, kura 22.jūlijā saņēma Latvijas balvu “Sieviete līdere”.
Kultūras ministrija norādīja, ka balvai šogad tika izvirzītas 22 kandidātes, kuras guvušas vērā ņemamus panākumus šādās darbības jomās – par sieviešu līdzdalības un pārstāvniecības veicināšanu, ieguldījumu sieviešu tiesību aizsardzībā, devumu sieviešu ekonomiskā stāvokļa uzlabošanā, sieviešu veselības veicināšanu, sabiedrības izglītošanu un digitālās pratības veicināšanu, aktīvu darbu diasporā, darbu sabiedrības integrācijā un citu sievietēm un sabiedrībai nozīmīgu jautājumu risināšanu.
Kopumā tika pasniegtas sešas balvas – piecas Latvijas reģionos – Rīgā, Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē – un viena sievietei-līderei Latvijas diasporā ārvalstīs.


Vidzemes reģionā balva tika pasniegta Alūksnes un Apes novada fonda, Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centra valdes priekšsēdētājai Dzintrai Zvejniecei.
Smiltenes novada pašvaldībai sadarbība ar minētajām divām nevalstiskajām organizācijām, kuru vadītāja ir Dzintra Zvejniece, norit sekojošās jomās – atbalsta darbam Ukrainas civiliedzīvotājiem – ziedojumu vākšanā, labdarības pasākumu organizēšanā, ukraiņu psiholoģes algošanā atbalsta darbam ar ukraiņu bērniem, zāļu un pirmo nepieciešamo higiēnas preču iegādi aptiekās un un veikalos, palīdzības kravu nosūtīšanā Ukrainai – iedzīvotājiem, organizācijām, slimnīcām un armijai.
Sadarbība iedzīvotāju un kultūras forumu organizēšanā iedzīvotājiem.

Balvu “Sievietei līderei” atbalsta Labklājības ministrija, Latvijas Pašvaldību savienība, Sieviešu sadarbības tīkls, Islandes, Lihtenšteinas, Norvēģijas aktīvo iedzīvotāju fonds