2023. gada 28. janv.
A- A A+
Viegli lasīt

Barikāžu atceres dienai veltīts pasākums

Foto no Jura Zušmaņa kolekcijas: 13.janvārī smiltenieši ieradās uz manifestāciju Rīgā

19. janvārī plkst. 18.00 Smiltenes Kultūras centrā norisināsies barikāžu atceres dienai veltīts pasākums.
Vakara programmā muzicēs Rihards Saule un būs dzirdami barikāžu dalībnieku stāsti. Ieeja bez maksas.
 Uzreiz pēc vakara pirmās daļas, plkst. 19.00 aicinām piedalīties labdarības akcijā, kurā gatavosim ierakumu sveces Ukrainas atbalstam. Pamata materiālus būsim sarūpējuši, taču aicinām apmeklētājus līdzi ņemt: sveces, to atlikumus, parafīnu vai vasku, tukšas, tīras konservu bundžas, gofrētu kartonu (kartona kastes). Karavīri sveces izmanto, lai uzsildītu ūdeni, pagatavotu maltītes un lai sasildītos paši.
Plkst. 20.00 Smiltenes Kultūras centra kino būs režisora Viestura Kairiša filma “Janvāris”. Biļetes Smiltenes Kultūras centra kasē un bezrinda.lv – 3EUR