2023. gada 30. marts
A- A A+
Viegli lasīt

“Bērnu rīts” Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā

Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā ik trešdienu notiek nodarbības bērniem “Bērnu rīts”.
Uz “Bērnu rītu” aicinātas māmiņas vai tēti ar bērniem līdz 2 gadu vecumam. Šajās nodarbībās brīvā un jaukā atmosfērā tiek dziedātas dziesmiņas un izspēlēti kustību pantiņi kopā ar bērniem. Tāpat bērniem ir iespēja rotaļāties ar attīstošajām rotaļlietām gan vieniem pašiem, gan kopā ar vienaudžiem. Savukārt māmiņām un tētiem šī ir iespēja satikties, sarunāties, sniegt atbalstu, darboties un kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar savu bērnu.
Nodarbības notiek katru nedēļu trešdienās Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas telpās, Gaujas ielā 1 (ieeja no Sporta halles).
Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ nepieciešams iepriekš pieteikties, zvanot vai rakstot uz numuru 29953045 (Indra).
Ieeja bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre