2024. gada 2. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Bērnu zīmējumi Smiltenes bibliotēkas logos ļauj noticēt brīnumam

Novada iedzīvotājiem un viesiem svētku un brīnumu noskaņu palīdz radīt Smiltenes Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Brīnumu laiks”, kas apskatāma Smiltenes bibliotēkas logos. 

Smiltenes Mākslas skolas direktora vietniece Astrīda Ķemere stāsta: “Tuvojoties gada nogales visgaidītākajiem svētkiem, bērni aicina ikvienu no mums atgriezties bērnībā un ienirt baltā sniega un Ziemassvētku laika brīnumu gaidīšanas pasaulē. Mazliet noticēt Ziemassvētku vecītim, kārtīgi izpikoties, izvārtīties pa sniegu, pārtapt pašiem par čaklajiem rūķīšiem vai sajust Enģeļa balto spārnu sargājošo mīlestības pieskārienu.”

Izstāde mūs priecēs līdz 2024.gada 15.janvārim.

Aicinām ticēt brīnumiem un sajust svētku tuvošanos laiku, apskatot audzēkņu zīmējumus.

Lai mums visiem gaišs un mierīgs svētku gaidīšanas laiks!

 

Informāciju sagatavoja:
Alda Liuke,
Smiltenes bibliotēkas bibliogrāfe