2021. gada 20. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Bezmaksas crossfit vingrošanas nodarbības

 

Nodarbības paredzētas funkcionālo un augstas intensitātes sporta treniņu piekritējiem gan ar, gan bez pieredzes. Regulāri apmeklējot šādas vingrošanas nodarbībās iespējams uzlabot ne tikai savu fizisko pašsajūtu, bet arī mazināt stresu un garīgo izdegšanu. Nodarbības paredzētas visai ģimenei, ikvienam, kas vēlas iesaistīties vidējas slodzes fiziskās aktivitātēs, attīstīt kustību motoriku un stiprināt sirds un asinsvadu veselību.

Nodarbības notiks sestdienās 2.; 9.; 16.; 23.; 30. oktobrī plkst.10:00 Smiltenes stadionā, Kalnamuižā, Smiltenes pagastā.

Iepriekšēja pieteikšanās nodarbībām ir obligāta, rakstot ziņu lietotnē WhatsApp trenerei Dacei Dzilnai uz tālr. 22028156.

Nodarbības notiek epidemioloģiski drošā vidē (tikai pilnībā vakcinētas vai pārslimojušas personas ar sadarbspējas sertifikātiem). Treniņgrupā vienlaikus var piedalīties ne vairāk kā 20 personas.

Nodarbība notiek saskaņā ar projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/052  “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” prasībām, lai tiktu nodrošināta bezmaksas pakalpojuma norise tiešsaistē. Projekts tiek īstenots no 2017.gada un turpināsies līdz 2023.gadam. Projekta kopējais finansējums 253592,00 EUR.

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider