2022. gada 6. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Bezmaksas vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā Palsmanē

Vingrot aicināti iedzīvotāji visās vecuma grupās, izvēloties savam sagatavotības līmenim atbilstošu nodarbības intensitāti. Nodarbības paredzētas, lai uzlabotu fizisko formu, veicinātu vielmaiņu, mazinātu tauku daudzumu, tonizētu ķermeņa muskulatūru, stiprinātu muskuļus, saites un locītavas. Bezmaksas vingrošanas nodarbības vadīs  fizioterapeite Baiba Gutāne. Nodarbību norises vietas un laiks:

–  otrdienās, 6., 13., 20., 27. jūlijā, no plkst. 18.00 – 19.00,  Palsmanes estrādē, Palsmanes kultūras nams, Palsmanes pagasts, Smiltenes novads, 

Pieteikšanās: sūtot SMS vai zvanot darba laikā uz tālr. 28680831, norādot: VĀRDS, UZVĀRDS, VIETA, LAIKS un jāgaida apstiprinājums.

 

Informāciju sagatavoja

Zelma Mičule

 Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja