2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Bibliotēka aicina bērnus iekrāsot pavasari

Pavasarī, kad daba mostas un visur parādās krāsas, Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina visus mazos un lielos pavasarīgos māksliniekus piedalīties lielajā krāsošanas dienā “Iekrāso pavasari!”. 

Lielā krāsošanas diena notiks 12. martā visas dienas garumā Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā Gaujas ielā 1, Sporta halles 2.stāvā. Bērni aicināti nākt sev ērtā laikā.

Lai pavasara krāsas ienāk arī bibliotēkā, radīsim krāsainu pasauli uz papīra! Lielajā krāsošanas dienā bērniem un visiem interesentiem būs iespēja izpausties mākslā, krāsojot plakātus un radot savas pavasarīgās fantāzijas darbus.

Aicinām iedvesmoties no pavasara krāsu bagātības un svinēt kopā pavasara sākumu!

Pasākuma laikā tiks fotografēts bibliotēkas publicitātes nodrošināšanai.

 

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre