2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Bibliotēkā apskatāma ceļotājas Ramonas Lindas Cibules fotogrāfiju izstāde

No 3.aprīļa līdz 30.aprīlim Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā apskatāma ceļotājas Ramonas Lindas Cibules fotogrāfiju izstāde ”Putna lidojums”. Fotogrāfijas no ceļojumiem ļauj ieraudzīt citu zemju savādo, mums neierasto skaistumu.
Ceļotāja Ramona Linda Cibule stāsta: “”Putna lidojums” ne vienmēr nozīmē skatu no augšas. Man tas vairāk atgādina brīvību un iespēju būt tur, kur vēlies. Sajust un vadīties pēc tā, kas nāk – plūst, paļauties uz vēju, uz dabu kopumā un to, kas dvēselē. Mēs esam daba! Izplest spārnus un lidot pat tad, ja šis puns ir no dzelzs, no zemes, vai izsapņots…
Tu esi kustība, Tu nestāvi uz vietas, jo ik mirkli viss mainās. Mēs neesam tādi, kā bijām, ik laika sprīdi Tu paliec citādāks – labāks. Viss ir pieredze. Pat tad, ja laiks ir tikai relatīvs jēdziens, mēs esam enerģija, kas kūsā. Putns nosēžas te uz elektrības vada, te uz maza zariņa, uzķēzī kādam, ja gadās, taču tas viss ir daļa no dabas un pieņemt visu, kas nāk var izrādīties diezgan sarežģīts uzdevums. Taču esot tur, kur Tev jābūt, Tu piepildies, uzlādējies, pieredzi un dzīvo.”
Laipni aicināti apskatīt fotogrāfiju izstādi bibliotēkā Gaujas ielā 1, Sporta halles 2.stāvā.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre