2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Bibliotēkā apskatāma Ievas Sunepes fotogrāfiju izstāde

Smiltenes bibliotēkā no 5. septembra līdz 11.novembrim apskatāma Ievas Sunepes fotogrāfiju izstāde “Laimes mirkļu galerija”.
Fotogrāfijās attēloti ikdienas laimes mirkļi un sajūtas. Caur dabu, caur dienas ritmu, caur cilvēku, ieskatoties un novērojot, mieru, ģimeni, draudzību, lietu, sauli, ziedu, darbus.
Ir vajadzīgi un vērtīgi iet un darīt, pētīt un analizēt lietas un apstākļus. Bet ir nepieciešams arī atrast to mirkli miera savā ikdienas skrējienā. Apstāties un apskatīties, aizdomāties, kāpēc Tu vari būt laimīgs par lielām lietām, par niekiem, par darbiem, par līdzcilvēkiem, laimīgs par vērtīgu sarunu vai smaidu, ko pasniedz pat garāmgājējs. Laime mīt mūsu mierā.

Informāciju sagatavoja:
Liene Krūmiņa,
Smiltenes bibliotēkas vadītājas vietniece metodiskajā darbā