2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Bibliotēkā apskatāma izstāde “Pavasara ziedu pļavā”

Smiltenes bibliotēkā, Gaujas ielā 1, (Sporta halles 2. stāvā) no 2. līdz 27.maijam apskatāma smiltenietes Elīnas Dergačas radošo darbu izstāde “Pavasara ziedu pļavā”.
Elīna ir dzimusi, augusi un mācījusies Smiltenē. Sirdī Elīna vienmēr ir bijusi māksliniece. Viņa labprāt glezno, izmantojot dekupāžas tehniku, atjauno senas mēbeles un labprāt izmēģina dažādas radošas idejas, pilnveidojot sevi un nodarbinot bērnus. Tā radās mākslas darbi ģipša bareljefā. Ģipša masā tiek veidoti dažādi augu nospiedumi, izmantojot ne tikai pļavā, bet arī pašas dārzā atrastos augus. Dažkārt augu nospiedumi atdzīvināti ar krāsām. Pašlaik tas ir hobijs, kas priecē ģimeni, draugus un radus.
Ja vēlies redzēt, kas aug Elīnas ģimenes pagalmā, nāc uz Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļu, un iedvesmojies pavasarim!

Informāciju sagatavoja:
Zane Indriksone,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre