2022. gada 20. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Bibliotēkā sanāk uz “Skanīgo bērnu rītu”

Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā tiek atsāktas iknedēļas nodarbības bērniem “Skanīgais bērnu rīts”.
“Skanīgajā bērnu rītā” piedalās māmiņas vai tēti ar pirmskolas vecuma bērniem. Šajās nodarbībās brīvā un jaukā atmosfērā tiek dziedātas dziesmiņas un izspēlēti kustību pantiņi kopā ar bērniem. Tāpat bērniem ir iespēja rotaļāties ar attīstošajām rotaļlietām gan vieniem pašiem, gan kopā ar vienaudžiem. Savukārt māmiņām un tētiem šī ir iespēja satikties, sarunāties, sniegt atbalstu, darboties un kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar savu bērnu.
Nodarbības notiek katru nedēļu ceturtdienās Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas telpās, Gaujas ielā 1 (ieeja no Sporta halles).
Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ nepieciešams iepriekš pieteikties, zvanot 29953045 (Indra).
Nodarbības notiek, ievērojot valstī noteiktās drošības prasības.
Ieeja bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre