2023. gada 30. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Bibliotēkas logos Mākslas skolas audzēkņu sveiciens valsts svētkos

Valsts svētku mēnesī īpašu svētku noskaņu palīdzēs radīt bibliotēkas logos izliktā Smiltenes Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Mēs – Latvijai”.
Sagaidot Latvijas valsts 105.jubileju, Smiltenes Mākslas skolas pedagogi aicināja audzēkņus savos darbos radoši veidot tēlus un attēlot sajūtas un notikumus, kas saistīti ar savu piederību dzimtajai vietai un mūsu Latvijai. Izstādei bibliotēkas logos tika atlasīti 24 audzēkņu darbi, bet pārējie ir aplūkojami Mākslas skolas telpās Vaļņu ielā 2. Izstādē pārstāvēti interešu izglītības audzēkņu un profesionālās ievirzes “Vizuāli plastiskā māksla” 1., 2., un 5.kursa audzēkņu darbi.
Izstāde būs apskatāma līdz 30.novembrim.
Novembris ir Latvijas valsts svētku mēnesis, kad atzīmējam nozīmīgus notikumus Latvijas vēsturē, pieminot un godinot mūsu tautiešu varonību, izcīnot savu valsti un cīņās nosargājot mūsu brīvību.
Sveicam visus novada iedzīvotājus valsts svētku mēnesī! Tev mūžam dzīvot, Latvija!

Informāciju sagatavoja:
Alda Liuke,
Smiltenes bibliotēkas bibliogrāfe