2021. gada 29. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Bibliotēkas Smiltenes novadā atvērtas no 11.novembra

Smiltenes novada bibliotēkas 11.novembrī atsāk pakalpojumu sniegšanu klātienē. Valstī noteiktās ārkārtējās situācija laikā (līdz 6.decembrim), bibliotēkas strādās ievērojot veselības drošības pasākumus, kā arī būs daži ierobežojumi pakalpojumos, lai nodrošinātu apmeklētāju un darbinieku drošību.

Pieejami pakalpojumi:

 • informācijas resursu pieņemšana/izsniegšana,
 • krājuma brīvpieeja,
 • uzziņas,
 • 15 minūšu piekļuve datoriem ar interneta pieslēgumu,
 • maksas pakalpojumi,
 • uzturēšanās lasītavās ar sejas aizsargmasku līdz 30 minūtēm,
 • Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā nav pieejami datori izklaidei (datorspēļu spēlēšanai).

Kas jāievēro, apmeklējot bibliotēku:

 • Apmeklētājiem no 13 gadu vecuma bibliotēkas telpās obligāti jālieto sejas aizsargmaska vai sejas vairogs.
 • Pirms ienākšanas bibliotēkā jādezinficē rokas.
 • Aicinām apmeklētājus ierasties individuāli, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus.
 • Iesakām ievērot 2 metru distanci vienam no otra un nedrūzmēties.
 • Vienlaicīgi telpās var uzturēties ierobežots cilvēku skaits.
 • Bibliotēkas telpās aizliegts atrasties personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm.

Arī turpmāk, lai mazinātu rindas bibliotēkā un uzturēšanās laiku tajā, aicinām reģistrētos bibliotēkas lietotājus sev interesējošos izdevumus rezervēt attālināti. Izdevumus var rezervēt, rakstot uz bibliotēkas e-pastu, zvanot vai visērtāk – pieslēdzoties Valkas, Smiltenes, Strenču novada kopkatalogam sadaļā “Mana bibliotēka”. Šim pakalpojumam nepieciešami autorizācijas dati, kurus var saņemt, sazinoties ar bibliotēku. Piedāvātais pakalpojums “Mana bibliotēka” ietaupīs jūsu laiku, jo tā ir iespēja pašiem attālināti rezervēt nepieciešamos izdevumus, iestāties elektroniskajā rindā uz izdevumu, pārraudzīt savu kontu – apskatīt izsniegto un rezervēto izdevumu sarakstu, izdevumu nodošanas un rezervēšanas termiņus, pieprasīt grāmatu nodošanas termiņa pagarinājumu.

Aicinām sekot līdzi jaunumiem un izmaiņām bibliotēku darbībā tīmekļvietnē www.smiltenesnovads.lv sadaļā “Bibliotēkas”, kā arī Facebook.com bibliotēkas profilā.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider