2021. gada 29. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Bibliotēkas Smiltenes novadā no 2. līdz 10. novembrim apmeklētājiem slēgtas

Ņemot vērā pieaugušo ar Covid-19 inficējušos personu skaitu Smiltenes novadā, tajā skaitā Smiltenes novada pašvaldības iestāžu darbinieku vidū, ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologu rekomendācijas, lai novērstu tālāku infekcijas izplatību Smiltenes novadā, pašvaldība ir lēmusi noteikt stingrākus ierobežojumus slimības izplatības ierobežošanai Smiltenes novadā.

Saskaņā ar Smiltenes novada domes lēmumu nr.647 no 2020. gada 2. novembra līdz 2020. gada 10. novembrim bibliotēkas Smiltenes novadā ir slēgtas apmeklētajiem. Pasākumi šajā laika periodā tiek pārcelti uz citu laiku.

Aicinām šajā laikā izmantot bibliotēku sniegtos attālinātos pakalpojumus, kā arī lasīt e-grāmatas bez maksas vietnē www.3td.lv, iepriekš iegūstot pieejas datus, sazinoties ar bibliotēku.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider