2021. gada 3. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Bibliotēku darbība pēc 27.novembra

Valdība, veicot grozījumus Ministru kabineta rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, no 27. novembra pastiprinājusi atsevišķus piesardzības pasākumus visā valstī un noteikusi stingrākus drošības pasākumus atsevišķās pašvaldībās, tostarp Smiltenes novadā. Noteiktie drošības pasākumi skar arī kultūras jomu un bibliotēkas.
Informējam, ka publiskās bibliotēkas Smiltenes novadā pēc 27. novembra turpinās strādāt un būs atvērtas apmeklētājiem. Bibliotēkās būs iespēja saņemt grāmatas līdzņemšanai, taču būs liegts uzturēties bibliotēku lasītavās.
Lai saīsinātu uzturēšanās laiku bibliotēkās, aicinām reģistrētos bibliotēkas lietotājus sev interesējošos izdevumus rezervēt attālināti. Izdevumus var rezervēt, rakstot uz bibliotēkas e-pastu, zvanot vai visērtāk – pieslēdzoties Valkas, Smiltenes, Strenču novada kopkatalogam sadaļā “Mana bibliotēka”. Šim pakalpojumam nepieciešami autorizācijas dati, kurus var saņemt, sazinoties ar bibliotēku.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider