2024. gada 19. apr.

Biedrība “Apes Jauniešu klubs “Sliedes”” aicina uz nometni “Gribu un varu dzīvot zaļi”

KAD: 15. – 19. augusts.
KUR: pie Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas.
KAM: Apes pilsētas un pagasta, Gaujienas, Trapenes un Virešu pagasta bērniem vecumā no 7 līdz 15 gadiem.

Mērķis: aktīva un veselīga dzīvesveida popularizēšana, izpratnes veicināšana par atkarību mazināšanu, kā arī socializēšanās un sadarbības prasmju pilnveidošana.

NORISE: veselīga dzīvesveida un sporta aktivitātes, pētnieciskas, radošas un veselīga uztura nodarbības, lekcijas, pārgājiens un pikniks.

PIETEIKŠANĀS: noslēgusies!

Nometne ir bez maksas.

Tā tiek organizēta sadarbībā ar Smiltenes novada pašvaldību, un aktivitātes tiek īstenotas projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes pilsētā, Apes, Gaujienas, Trapenes un Virešu pagastos” (Nr.9.2.4.2/16/I/057) ietvaros.

Daiga Bojāre

Smiltenes novada pašvaldības