2022. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

BMX Freestyle sportists Lauris Bērziņš viesosies Smiltenes skeitparkā

Vasaras brīvlaikā jaunieši aktīvi izmanto Smiltenes skeitparku. Nereti tiek gūtas arī dažādas traumas. Tās galvenokārt ir sasitumi un sastiepumi, kam iespējamas sekas arī pēc ilgāka laika. Traumu iemesli ir saistīti ar aizsargķiveru un aizsargelementu nelietošanu, kā arī pārgalvību.

24. jūlijā plkst. 14.00 Smiltenes skeitparkā pirmo reizi norisināsies Laura Bērziņa BMX Freestyle paraugdemonstrējumi. Pasākums garantēs asu izjūtu devu gan BMX braucējiem, gan ekstrēmo sporta veidu cienītājiem. Smiltenes skeitparks ir aprīkots ar dažāda veida un augstuma rampām, kas paredzētas skeitbordistu, BMX un skrejriteņu braucējiem. Sportists parādīs bērniem, jauniešiem, gan vecākiem, kā mūsu skeitparku izmantot viskvalitatīvāk. Lai sportošana nestu gan rezultātus, gan veselību, Lauris  pastāstīs cik svarīgi ir lietot aizsarginventāru atrodoties skeitparkā un arī uz koplietošanas ceļiem, kā arī atgādinās par noteikumu ievērošanu skeitparka teritorijā, lai visi sportot gribētāji to varētu izmantot droši un bez liekiem pārdzīvojumiem.

Baudīsim vasaru, neaizmirstot par drošību — vienkāršu drošības principu ievērošana var pasargāt no nopietnām sekām! 

Informāciju sagatavoja:
Zane Ērgle- Mežule
Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes
Mārketinga un komunikācijas speciāliste