2024. gada 14. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Brantēniešus aicina uz tikšanos par pagasta attīstību

Brantu un Launkalnes pagastu apvienības pārvalde 2023. gada 19. aprīlī pulksten 17.30 aicina Brantu pagasta iedzīvotājus uz klātienes tikšanos, lai pārrunātu aktuālos jautājumus, diskutētu, uzklausītu viedokļus un rastu kopīgu skatījumu pagasta attīstībai. Tikšanās notiks viesu mājā “Kroņakrogs”, Brantu pagastā.

Jautājumus un ierosinājumus iespējams iesūtīt jau iepriekš uz e-pasta adresi [email protected]. Aicinām iedzīvotājus aktīvi iesaistīties un sniegt savu artavu pagasta attīstībā!

Brantu un Launkalnes pagastu apvienības pārvalde izveidota ar šī gada 1. janvāri, un to vada novadniece Liene Gūtmane. Vairāk par pārvaldes izveidi lasiet: https://smiltenesnovads.lv/blog/class/brantu-un-launkalnes-pagastu-apvienibu-vadis-liene-gutmane/

 

 

Informē

Liene Gūtmane, Brantu un Launkalnes pagastu apvienības pārvaldes vadītāja

Informāciju sagatavoja

Madara Mūrniece, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p. i.