2024. gada 21. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Brokastis ar LIAA Valmierā

Šī gada 27.februārī LIAA Pārstāvniecībā Valmierā Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros norisināsies seminārs, kurā varēs uzzināt LIAA aktuālo atbalstu jaunajā plānošanas periodā, kura ievirze ir Latvijas Viedās specializācijas stratēģija (RIS3).

LIAA Inovāciju pārvaldības nodaļas vadītāja Sofija Grīnvalde iepazīstinās ar piecām RIS3 jomām:

  1. Biomedicīna, medicīnas tehnoloģijas, farmācija;
  2. Informāciju un komunikācijas tehnoloģijas;
  3. Fotonika, viedie materiāli, tehnoloģijas un inženierzinātņu sistēmas;
  4. Zināšanu ietilpīga bioekonomika;
  5. Viedā enerģētika un mobilitāte.

RIS3 ir tautsaimniecības transformācijas stratēģija uz augstāku pievienoto vērtību, produktivitāti un efektīvāku resursu izmantošanu. Tautsaimniecības transformācijas stratēģija nodrošina izmaiņas un izaugsmi tradicionālo nozaru ražošanas un eksporta struktūrā, kā arī veicina esošo un jauno augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu nozaru attīstību un izaugsmi.

Savukārt LIAA pārstāvniecības Valmierā vadītājs Juris Čeičs pastāstīs par LIAA aktuālajām atbalsta programmām uzņēmējdarbībā, kuru ievirze ir vērsta RIS3 jomās.

Pieteikšanās pasākumam līdz 26.februāra plkst.16:00 šeit: https://business.gov.lv/pasakums/seminars-brokastis-ar-liaa-valmiera

Darba valoda: latviešu; dalības maksa: bezmaksas.

Semināra norisi finansē Latvijas Republika un Eiropas Savienība Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta “MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstība” ietvaros.

Papildu informācija:
LIAA pārstāvniecība Valmierā
Purva iela 12a, Valmiera
E-pasts: [email protected]