2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Ceļa posma Rauna-Drusti svinīgā atklāšana

Šodien, 10. septembrī, svinīgi tika atklāts pārbūvētais reģionālā autoceļa Rauna – Drusti – Jaunpiebalga (P29) posms no A2 šosejas līdz Drustiem 16,4 km garumā. Grants seguma autoceļam uzklāts divkārtu segums, kas Drustu iedzīvotājiem atvieglos nokļūšanu kā uz jauno novada centru, tā citām tuvākajām lielajām pilsētām.Pārbūve īstenota par papildu piešķirtajiem līdzekļiem valsts ceļu tīkla sakārtošanai administratīvi teritoriālās reformas  ietvaros.

Smiltenes novada pašvaldības priekšsēdētājs Edgars Avotiņš savā uzrunā atklāšanas pasākumā uzsver: “Ceļu infrastruktūra ir viens no svarīgākajiem  ekonomikas virzītājiem, īpaši pašvaldībām, kuras atrodas attālākos valsts reģionos. Ir svarīgi, lai iedzīvotājiem ir  labāka un ērtāka pārvietošanās savās ikdienas gaitās, kā arī sakārtota infrastruktūra. Šis pārbūvētais autoceļa posms parāda, ka Administratīvi teritoriālās reformas kontekstā labas lietas notiek un, ka rīt mēs dzīvosim labāk, kā šodien. ”

“Vajadzību Valsts ceļu tīklā ir ļoti daudz un kuru “zobu” labot ir grūta izvēle. Taču tā ir mūsu ikdiena. Bet skaistais tajā ir tas, kad ierodoties attālās vietās reģionos un redzot paveikto, saņem gandarījuma sajūtu no rezultāta un, raugoties vietējo iedzīvotāju novērtējumā, kļūsti motivēts kustēties un darīt. Ceļi ir un būs kā reģionu balsts to tālākai kustībai,” norādīja VSIA ”Latvijas valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs, Mārtiņš Lazdovskis.

Svinīgajā atklāšanas pasākumā piedalījās Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Butāns, VARAM ministra padomnieks Madars Lasmanis, būvnieks, SIA “Limbažu ceļi” pārstāvis Andis Zaļaiskalns, Smiltenes novada pašvaldības priekšsēdētājs Edgars Avotiņš, bijusī Raunas novada domes priekšsēdētāja Evija Zurģe, VSIA “Latvijas valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lazdovskis un Drustu pagasta kultūras darba organizatore Inga Pērkone.

Informāciju sagatavoja

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists

Jānis Lācis

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider