2023. gada 4. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Ceļojums pa Sakrālā mantojuma vietām Smiltenes novadā

Cilvēka attiecības ar reliģiju katram ir individuālas, taču ticība šim augstākajam spēkam ir radījusi latviešu kultūrvēsturisko telpu – bez sakoptām baznīcām sevi cienoša Latvijas ainava nav iedomājama.

Sakrālais tūrisms mūsdienās iemanto arvien lielāku popularitāti – cilvēki dodas uz baznīcu ne tikai reliģisku motīvu vadīti, bet gan arī, lai uzzinātu par šīm vietām no kultūrvēsturiskā mantojuma aspekta un iepazītu to daudzveidīgo arhitektūru. Aicinām doties sakrālā ceļojumā pa Smiltenes novadu, kur piedāvājam iepazīties ar arhitektūras paraugiem un uzzināt katras baznīcas stāstu.

Smiltenes novada tūrisma informācijas centri ir apkopojuši sakrālā mantojuma tūrisma iespējas, kur piedāvājumā dota iespēja iepazīt sakrālo mantojumu 7 baznīcās, 2 draudzēs un 1 saiešanas namā.

Ar sagatavoto piedāvājumu aicinām iepazīties ŠEIT.

        Informāciju apkopoja:

Smiltenes Tūrisma informācijas centra vadītāja

Una Kasparinska