2022. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Cēsu stafetes

Cēsu stafetes.

 Sešas Azimuts OK-Sm BJSS komandas izcīna godalgotas vietas Cēsu stafetēs.

 Cēsu rudens   otrajā dienā notika “Cēsu rudens stafetes”, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas stafešu kausa pēdējais, noslēdzošais posms. Sacensībās startēja 121 komanda ar 363 dalībniekiem.

Azimuts OK –Smiltene BJSS šoreiz bija pārstāvēta  ar deviņām komandām.  Kad sākās apbalvošana to gaidīja neierasti liels skaits zilajās Azimuta formās tērpto sportistu , jo sešām  komandām izdevās izcīnīt vietu uz goda pjedestāla.

Tas izdevās visām veterānu komandām un divām jauniešu komandām.  Vispirms jau jāatzīmē panākums W-120 grupā (10 komandas) kurā pat grūti atcerēties kad Azimutam pēdējo reizi ir bijusi pieteikta komanda. Lai arī pēc pirmā etapa  kurā startēja Marta Liepiņa bijām tikai  sestajā vietā tomēr viņas komandas biedrenēm Ievai Godiņai un Lienei Brūvelei izdevās apsteigt visas konkurenšu komandas un finišēt ar vairāk kā minūtes pārsvaru pār OK Alūksne komandu.

Pirmā vieta arī M-145 grupas vīriem. Komandā startēja Raivis Kalniņš , Mārtiņš Godiņš un Otārs Putrālis. Savus tuvākos sekotājus no OK Briksnis viņi pārspēja par gandrīz 15 minūtēm.

Otrā vieta grupā M-170 Azimuta  komandai ar Pēteri Kokarēviču , Jāni Nulli un Māri Stabiņu sastāvā.  Šajā grupā trešā vieta Azimuta un Valmieras sastādītajai komandai kurā startēja Aigars Dudelis, Jānis Lucāns un Juris Rudītis.

Otrā vieta grupā M-195 Azimuta komandai ar Māri Lapiņu, Aldi Lapiņu un Jāni Biezo sastāvā.

Vēl otrajā vietā finišēja M-18 grupas komanda, kurai izdevās reabilitēties par nosacīto neveiksmi Latvijas čempionātā kur viņi palika ceturtie, ar Kristeru Lārmani , Renāru Kļaviņu un Uvi Sproģi sastāvā.

Trešā vieta  W-16 grupā komandai ar Martu Kalniņu , Aneti Stabiņu un Kitiju Abulu sastāvā.

 Elites sieviešu grupā W21 tūlīt aiz godalgoto trijnieka ceturtajā vietā finišēja mūsu sieviešu eksperimentālā komanda kurā startēja divas W-18 grupas meitenes Anda un Agnese Jaunmuktānes un Zanda Stabiņa.

 Necerēti augstajā piektajā vietā M-12 grupas puišu komanda ar Arti Harkinu , Artūru Kalniņu un Tomu Grabovski sastāvā. Savukārt W-12 grupas meitenēm Zanei Tarasai , Dārtai Pauliņai  un Ramonai Puriņai domājot par nākošās sezonas komandu galvenais uzdevums bija atrast visus kontrolpunktus , tas viņām izdevās finišējot devītajā vietā.

Sacensību rezultāti https://lof.lv/seriali_rez/?id=2022091800#r

Foto Zanda Stabiņa https://flickr.com/photos/[email protected]/sets/72177720302188010