2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Cirka izrāde “Apkārt zemeslodei”

Vai vēlaties iegūt daudz pozitīvu emociju un neaizmirstamu piedzīvojumu?
Tad nāciet pie mums! Klauns Twiksick aicina Jūs apmeklēt Cirka programmu no Francijas! Skatītājus sagaida apmācīti kaķi un vienīgā Cirka programma Eiropā ar apmācītiem seskiem, kuri neatstās vienaldzīgu nevienu skatītāju.
Anelya un viņas mājdzīvnieki ir uzstājušies Televīzijas šovos Francijā, Belģijā un Vācijā. Programmas galvenā “odziņa” – īsts Spoguļcilvēks un viņa neaizmirstamā Ziedu maģija. Mazos skatītājus iepriecinās dinozaurs, jautri klauni un milzīgu Ziepju burbuļu šovs. Un, protams, daudz, daudz smieklu! Nepalaidiet garām! Ar mums būs jautri!
 
Izrādes ilgums: 1 stunda 20 minūtes (kopā ar pārtraukumu 15 min.);
Biļetes cena: 8,00 EUR
TIKAI ar Goda ģimenes (3+) karti, ja apmeklē vismaz 4 cilvēki no vienas mājsaimniecības, biļetes cena 6,00 EUR.
Kur- Raunas kultūras centrā
Kad- 27.martā
Cikos- 19:00