2021. gada 29. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

CROSSFIT vingrošanas nodarbības

 

Nodarbības paredzētas funkcionālo un augstas intensitātes sporta treniņu piekritējiem gan ar, gan bez pieredzes. Regulāri piedaloties šādas vingrošanas nodarbībās, iespējams uzlabot ne tikai savu fizisko pašsajūtu, bet arī mazināt stresu un garīgo izdegšanu. Nodarbības paredzētas visai ģimenei, ikvienam, kas vēlas iesaistīties vidējas slodzes fiziskās aktivitātēs, attīstīt kustību motoriku un stiprināt sirds un asinsvadu veselību.

CROSSFIT vingrošanas nodarbības notiek piektdienās no plkst.18.30 – 19.30 tiešsaistes platformā “ZOOM”.
Nodarbību datumi novembra mēnesī- 5.,12.,19. un 26. novembris.
Nodarbības vada pasniedzēja Dace Dzilna.

Zoom CROSSFIT vingrošanas pieslēgšanās saite

Iepriekšēja pieteikšanās nodarbībām ir obligāta, rakstot ziņu lietotnē WhatsApp trenerei Dacei Dzilnai uz tālr. 22028156.

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider