2022. gada 17. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

CROSSFIT vingrošanas nodarbības

Nodarbības paredzētas funkcionālo un augstas intensitātes sporta treniņu piekritējiem gan ar, gan bez pieredzes. Regulāri piedaloties šādas vingrošanas nodarbībās, iespējams uzlabot ne tikai savu fizisko pašsajūtu, bet arī mazināt stresu un garīgo izdegšanu. Nodarbības paredzētas visai ģimenei, ikvienam, kas vēlas iesaistīties vidējas slodzes fiziskās aktivitātēs, attīstīt kustību motoriku un stiprināt sirds un asinsvadu veselību.

CROSSFIT vingrošanas nodarbības vada  pasniedzēja Dace Dzilna.

Nodarbības notiek:

Klātienē

Sestdienās 2.; 9.;23. un 30. aprīlī

Plkst. 10.00-11.00

Smiltenes sporta skolā, Gaujas ielā 2, Smiltenē

Pieteikšanās klātienes nodarbībai pa tālruni 22028156.

Klātienes nodarbības tiek īstenotas, ievērojot  vispārīgās epidemioloģiskās drošības prasības, kā arī projekta klātienes aktivitātēs nedrīkst piedalīties personas, kurām noteikta izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.