2022. gada 29. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

CROSSFIT vingrošanas nodarbības

Nodarbības paredzētas funkcionālo un augstas intensitātes sporta treniņu piekritējiem gan ar, gan bez pieredzes. Regulāri piedaloties šādas vingrošanas nodarbībās, iespējams uzlabot ne tikai savu fizisko pašsajūtu, bet arī mazināt stresu un garīgo izdegšanu. Nodarbības paredzētas visai ģimenei, ikvienam, kas vēlas iesaistīties vidējas slodzes fiziskās aktivitātēs, attīstīt kustību motoriku un stiprināt sirds un asinsvadu veselību.

CROSSFIT vingrošanas nodarbības vada  pasniedzēja Dace Dzilna.

Nodarbības notiek klātienē:

Sestdienās   4.;11. un 18. jūnijā

Plkst. 10.00-11.00

Daudzfunkcionālā sporta kompleksa “Teperis” stadionā, Smiltenes pagastā, Smiltenes novadā

Pieteikšanās klātienes nodarbībai pa tālruni 22028156.