2023. gada 4. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Degunlācīša piedzīvojumi / Koati

21. augustā pl. 16:00
22.augustā pl. 18:00

Filmas garums: 1h 32min
Filmas režisors: Rodrigo Perez-Castro
Žanrs: Piedzīvojumu animācijas filma
Vecuma ierobežojums: U

Animācijas filma dublēta latviešu valodā.

Filmas anotācija:

Dziļi noslēpumainajos Amazones džungļos mīt vispārsteidzošākie iemītnieki. Starp viņiem – arī apburošais un drosmīgais degunlācītis Nači. Kopā ar saviem draugiem – skaisto taurenīti un aktīvo vardulēnu, viņš dodas aizraujošos piedzīvojumos! Kopā viņiem būs jānovērš zemestrīce, jāatmin vulkāna noslēpums un jāglābj pārējie no piktas čūskas. Atklājas, ka par varoni var kļūt ikviens, ir tikai jāpieceļ no krēsla sava pūkainā aste!

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja