2021. gada 20. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Donoru diena Apes tautas namā

 

15.septembrī  no plkst.9.00-13.00 aicināts ikviens asinsdonors uz Donoru dienu Apes tautas namā.

Valsts asinsdonoru centrs lūdz visus donorus, gan pastāvīgos, gan arī tos, kas vēl domā par iesaistīšanos asinsdonoru kustībā, būt īpaši aktīviem un atsaucīgiem, lai mēs kopā varētu nodrošināt nepieciešamo pieprasījumu pēc asins komponentiem.  Šobrīd ir ļoti gaidīti visu asinsgrupu donori.

Septembrī Valsts asinsdonoru centrs dosies 43 izbraukumos, tie plānoti: Siguldā, Gulbenē, Valkā, Rogovkā, Līvānos, Kandavā, Ikšķilē, Jēkabpilī, Dobelē, Demenē, Cēsīs, Apē, Dagdā, Tukumā, Zilupē, Koknesē, Madonā, Sventē, Aizkrauklē, Preiļos Džukstē.

Pilns izbraukumu saraksts apskatāms VADC mājaslapā www.donors.lv.

Vairāk informācijas

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider