2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Drustu bibliotēkā apskatāma Marijannas Jurčikas zīmējumu izstāde

No 17. aprīļa līdz 20. maijam Drustu bibliotēkā apskatāma Marijannas Jurčikas zīmējumu izstāde.

Marijanna šobrīd mācās Raunas pamatskolas Drustu struktūrvienībā 6. klasē. Meitenei zīmēt un gatavot dažādus apsveikumus ir paticis zīmēt jau no mazām dienām. Jau trešo gadu apmeklē Jaunpiebalgas mūzikas un mākslas skolas mākslas novirziena klasi. Patīk zīmēt dažādās tehnikās, bet vislabāk ar zīmuli. Visos svētkos ģimeni un pārējos radus un draugus iepriecina ar saviem gatavotiem vai zīmētiem apsveikumiem. Marijannas radošums un bagātīgā iztēle atspoguļojas viņas zīmējumos.
Izstādes atklāšanas pasākums 17. aprīlī plkst. 17.00.
Izstāde apskatāma bibliotēkas darba laikā.
Tālrunis sīkākai informācijai 24502005.

 

Informāciju sagatavoja:
Drustu bibliotēkas vadītāja
Aija Ciguze