2022. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Drustu bibliotēkā piedāvā apgūt datora, viedtālruņa un interneta lietošanas prasmes

Kamēr nav sākušies lielie pavasara āra darbi, marta mēnesī Drustu bibliotēkā tiek piedāvāta iespēja individuāli (ar bibliotekāra konsultāciju) apgūt datora, interneta, viedtelefonu lietošanas iemaņas.
Mācības notiek tikai “zaļajā režīmā”, uzrādot derīgu sertifikātu, un ievērojot visas valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības.
Ja Tev ir zināms kāds cilvēks, kurš gribētu sākt mācīties vai papildināt savas prasmes izmantot tehnoloģijas, pastāsti viņam par to! Bieži vien sākt lietot “gudrās” ierīces, cilvēkus attur bailes  “vai es kaut ko nesaspaidīšu/nesabojāšu”, “es jau neesmu tik gudrs”, utt., tad iesakam  nebaidīties un vienkārši pieteikties mācībām.
Nodarbības ir bezmaksas.
Pieteikties pa tālruni 24502005 (Aija).

Informāciju sagatavoja:
Aija Ciguze,
Drustu bibliotēkas vadītāja